Kiekvieną šeštadienį 11:00 val. prie buvusio vaikų darželio pastato vykdavo krikliniečių mugė.

Nuo 2011 m. birželio 4 d. kiekvieną šeštadienį 11:00 val. mugė vyks prie mokyklos pastato.

Mugėje galima pamatyti mūsų krašto žmonių triūsu sukurtas prekes, senolių sukurtus bei naudotus daiktus, tradicijas bei papročius.

Mielai visus kviečiame apsilankyti ir akis paganyti, susirinkus atsiminimais pasidalinti bei nūdienos problemomis padiskutuot.

Laukiami ir pirkėjai bei pardavėjai savo gamybos prekes išmainyti, parduoti ar įsigyti.

Pirmosios mugės, įvykusios 2011-05-07 įspūdžiai.

2010 m. gegužės 7 dieną 11 val. Krikliniuose pirmą kartą įvyko mugė „Pasidalinkime tuo, ką turime“. Į mugę Kriklinių bendruomenės valdyba kvietė atsinešti tai, kuo žmonės norėtų pasidalinti su kitais – sodo, daržo ar ūkio gėrybes, rankdarbius ar kitus įvairius daiktus. Džiugu, kad į kvietimą atsiliepė nemažai krikliniečių ir aplinkinių kaimų gyventojų ir buvo surengta labai smagi mugė, kurioje netilo muzika ir dainos, o vėjuotą dieną šildė puodelis šiltos arbatos. Muge liko patenkinti visi – ir įvairiausių prekių atsinešusieji, ir tie, kurie jų įsigijo.

Mugė sulaukė garbingų svečių – Mildos Arquer, Lietuvos garbės konsulės Prancūzijoje, Ruano mieste, ir jos sutuoktinio Patrice Arquer bei Pasvalio rajono vicemero Povilo Balčiūno su sutuoktine Regina Balčiūniene. Kriklinių bendruomenės pirmininkė Stanislava Beniulienė ir Milda Arquer pasirašė ketinimų bendradarbiauti sutartį, kurioje numatyta pagalba surandant Kriklinių bendruomenės veiklą atitinkančią bendruomenę Prancūzijoje, pasidalijimas įvairia patirtimi bei mainai kultūros, meno, švietimo, sporto ir kitose srityse.

Mugės dalyviai nusprendė, kad tokį renginį organizuoti reikėtų dažniau, tad nuo šiol krikliniečiai, aplinkinių kaimų gyventojai ir jų svečiai bus kviečiami užsukti į mugę kiekvieną šeštadienį 11 valandą šalia buvusio vaikų darželio, o dabar Kriklinių bendruomenės pastato.